Top 10 Google News (2.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
