Top 10 Google News (2.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Country
uk: Країна

en: Other
uk: Інше

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Installation
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль

en: Google News
uk: Новини Google
