Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Name
ht: Non

en: Content type
ht: Tip kontni

en: no
ht: Non

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
