Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Disable
km: បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: No content types available.
km: គ្មាន​ប្រភេទ​មាតិកា ។

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Add content type
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Field UI
km: UI របស់​វាល
