Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Yes
th: ใช่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Menu
th: เมนู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: no
th: ไม่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Last login
th: เข้าสู่ระบบล่าสุด

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: No content types available.
th: ไม่พบชนิดเนื้อหา

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Add content type
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล
