Total Control Admin Dashboard (3.0.3) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disable
hy: Անջատել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Yes
hy: Այո

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Field UI
hy: Դաշտի UI
