Total Control Admin Dashboard (3.0.3) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Action
nl: Actie

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: Categories
nl: Categorieën

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Last login
nl: Laatste login

en: Contains
nl: Bevat

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: User Accounts
nl: Gebruikersaccounts

en: Apply
nl: Toepassen

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Create Content
nl: Inhoud aanmaken

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Content Overview
nl: Inhoudsoverzicht

en: Add content type
nl: Inhoudstype toevoegen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Field UI
nl: Veld UI

en: Asc
nl: Oplopend

en: Manage categories
nl: Categorieën beheren
