Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Menu
bn: মেনু

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড

en: Add content type
bn: বিষয়বস্তুর শ্রেণী যোগ করুন
