Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Contains
ne: समावेश

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: « First
ne: « पहिलो
