Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Menu
az: Menyu

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Last login
az: Son loqin

en: Contains
az: Tərkibində

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Add content type
az: Məzmun növü əlavə edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Field UI
az: Sahə UI
