Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Yes
am: እሺ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Add content type
am: የይዞታ ዓይነት ጨምር
