Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
