Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: No content types available.
or: କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାର  ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ
