Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Yes
pl: Tak

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Contains
pl: Zawiera

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Apply
pl: Zastosuj

en: No content types available.
pl: Brak rodzajów zawartości.

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: Create Content
pl: Utwórz zawartość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Add new category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Add content type
pl: Dodaj rodzaj zawartości

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Add new link
pl: Dodaj nowy odnośnik

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Field UI
pl: Interfejs użytkownika modułu Field (Field UI)

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Menu UI
pl: Interfejs użytkownika modułu Menu (Menu UI)
