Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: no
ps: نه

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: - All -
ps: - ټول -
