Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
