Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
