Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
