Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Menu
ast: Menú

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Authored by
ast: Fechu por
