Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha4) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Content type
da: Indholdstype

en: Email
da: E-mail

en: no
da: nej

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Roles
da: Roller

en: Comment
da: Kommentar

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Last login
da: Seneste login

en: Contains
da: Indeholder

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: By
da: Af

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Approved
da: Godkendt

en: Apply
da: Udfør

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
