Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Apply
gu: લાગુ કરો
