Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Title
is: Titill

en: E-mail
is: Netfang

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Administration
is: Stjórnun

en: Comments
is: Ummæli

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Menu
is: Valmynd

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: no
is: nei

en: Created
is: Stofnað

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: Contains
is: Inniheldur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Apply
is: Virkja

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Add content type
is: Bæta við efnisgerð
