Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: no
nn: nei

en: Created
nn: Laga

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Contains
nn: Inneheld

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -

en: Add content type
nn: Legg til innhaldstype
