Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ
