Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Menu
mn: Цэс

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Add content type
mn: Агуулгын төрөл нэмэх
