Total Control Admin Dashboard (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Menu
bg: Меню

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси

en: No content types available.
bg: Няма достъпни типове съдържание. Моля, регистрирайте се, за да получите съответните права.

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: Dashboard
bg: Табло

en: Add content type
bg: Добави тип съдържание
