Total Control Admin Dashboard (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი

en: - All -
ka: - ყველა -
