ToText (1.1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Configuration
af: Konfigurasie
