ToText (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Send message
ar: إرسال رسالة
