ToText (1.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Configuration
ast: Configuración
