ToText (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Send message
az: Mesaj göndər
