ToText (1.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Configuration
be: Налады

en: Send message
be: Адправіць паведамленне
