ToText (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Send message
bg: Изпрати съобщение
