ToText (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ
