ToText (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Configuration
ca: Configuració

en: Send message
ca: Envia el missatge
