ToText (1.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Send message
da: Send besked

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Logging level
da: Logniveau
