ToText (1.1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Send message
de: Nachricht senden

en: Test mode
de: Testmodus

en: Errors only
de: Nur Fehler

en: Logging level
de: Protokollebene

en: The message to send.
de: Die zu sendende Nachricht.
