ToText (1.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος
