ToText (1.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Test
es: Prueba

en: Message
es: Mensaje

en: Configuration
es: Configuración

en: Send message
es: Enviar mensaje

en: Test mode
es: Modo de Prueba
