ToText (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیام

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
