ToText (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Test mode
fi: Testi-tila
