ToText (1.1.0) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gd: À comas

en: Enabled
gd: An comas

en: Test
gd: Cuir fo dheuchainn

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
