ToText (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Configuration
gl: Configuración

en: Send message
gl: Enviar mensaxe
