ToText (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Send message
he: שלח
