ToText (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Message
hi: संदेश

en: Configuration
hi: विन्यास
