ToText (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Configuration
hr: Postavke

en: Send message
hr: Pošalji poruku
