ToText (1.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: uji

en: Message
id: Pesan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Send message
id: Kirim pesan
