ToText (1.1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Configuration
it: Configurazione

en: Send message
it: Invia messaggio
