ToText (1.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Test
ja: テスト

en: Message
ja: メッセージ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Send message
ja: メッセージを送信
