ToText (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Send message
jv: Kirim pesen
